MCS Manager / Senior Manager

Η Crowe Greece είναι μέλος του δικτύου της Crowe Global, ένα από τα δέκα μεγαλύτερα δίκτυα Ορκωτών Ελεγκτών Λογιστών και Συμβούλων. Η Crowe Global κατατάσσεται στα 10 κορυφαία παγκόσμια λογιστικά δίκτυα και αποτελείται από περισσότερες από 200 ανεξάρτητες εταιρείες λογιστικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών σε περισσότερες από 130 χώρες σε όλο τον κόσμο. Οι εταιρείες-μέλη του δικτύου είναι γνωστές για τις τοπικές γνώσεις και την εμπειρία τους.

Το δυναμικό μας είναι θεμελιώδες για την επιχείρησή μας και την επιτυχία μας. Οι ομάδες των συμβούλων και το προσωπικό υποστήριξης είναι το κλειδί για την εξυπηρέτηση των πελατών μας. Στη Crowe Greece θα βρείτε την τεχνογνωσία, τους πόρους και πάνω από όλα τη δέσμευση να σας βοηθήσουμε να οικοδομήσετε μια πετυχημένη καριέρα σε μια εταιρεία που εκτιμά πραγματικά τους ανθρώπους της.

Η Crowe Greece αναζητά ένα φιλόδοξο άτομο για τη θέση του Manager / Senior Manager  στο τμήμα Management Consulting της εταιρείας.

Περιγραφή θέσης

  • Διαχείριση έργων του τμήματος και επίβλεψη αυτών, διασφαλίζοντας την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών
  • Διαχείριση ομάδας συμβούλων, με γνώμονα την καθοδήγηση και την ανάπτυξή τους
  • Διατήρηση και ανάπτυξη σχέσεων με υφιστάμενους πελάτες αλλά και νέους
  • Ενεργή συμμετοχή στo business development του τμήματος αλλά και της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ με κατεύθυνση κατά προτίμηση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης, Οικονομικών Επιστημών
  • Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών
  • Τουλάχιστον 8 έτη προϋπηρεσίας στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών διοίκησης και δημόσιου τομέα
  • Άριστες γνώσεις αγγλικών και MS Office
  • Στρατηγική σκέψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Πλεονεκτήματα θέσης εργασίας

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης σε αναπτυσσόμενο επαγγελματικό χώρο
  • Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης και ανάπτυξης

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα αντιμετωπίζονται με απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Τύπος Εργασίας
Full-time
Department
Management Consulting Services
Έδρα Εργασίας
25-29, Karneadou, 106 75, Athens
Date posted
12 March 2024

We thank you very much for sending your CV and at the same time we are informing you that we will contact you in writing or by phone regarding any developments.